11.7 C
Starachowice
sobota, 10/04/2021
Strona główna Aktualności Nowe alejki na starachowickich cmentarzach

Nowe alejki na starachowickich cmentarzach

Nowa nawierzchnia z kostki betonowej zostanie położona na 6 gruntowych alejkach zlokalizowanych na nowym cmentarzu przy ul. Radomskiej oraz nekropolii przy ul. Polnej w Starachowicach.

Z utrudnieniami w poruszaniu się po dwóch starachowickich cmentarzach muszą się liczyć osoby odwiedzające groby swoich bliskich na nekropoliach przy ul. Polnej oraz Radomskiej. Prace na ul. Polnej ruszą w najbliższych dniach, ogłoszone zapytanie ofertowe rozstrzygnięto wyłaniając wykonawcę. Obecnie trwa weryfikacja ofert złożonych na budowę pozostałych pięciu przejść. Do przetargu przystąpiło 6 firm, a złożone oferty opiewają na kwoty od 165.595,53 zł do 352.141,35 zł.

– Utwardzanie dotychczas gruntowych alejek i budowa nowych nawierzchni z kostki betonowej to odpowiedź na wnioski zgłaszane przez mieszkańców – informuje Prezydent Miasta Marek Materek, i jak zapewnia na tych sześciu inwestycja się nie skończy, bo miasto planuje sukcesywnie, co roku przeznaczać fundusze z budżetu na utwardzanie kolejnych alejek na komunalnych nekropoliach.

/Informator Miejski/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x