czwartek, 13/05/2021
Strona główna Aktualności "Mecz niewykorzystanych szans"

„Mecz niewykorzystanych szans”

Tak o pojedynku z zespołem Alitu Ożarów, jaki odbył się w Starachowicach w ramach 28. kolejki IV ligi świętokrzyskiej piszą sami „zielono-czarni”. Dlaczego?

Podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego od samego początku prezentowali znaczną przewagę na boisku, a już w 10 minucie spotkania wyszli na prowadzenie po golu strzelonym przez Adama Hamerę. W pierwszej odsłonie meczu jeszcze wielokrotnie stawali przed szansą powiększenia przewagi, jednak finalnie zabrakło skuteczności. W drugiej połowie na 2:0 wynik podwyższył Artur Kidoń. Star miał więc ogromną szansę na to, by do swojego konta dopisać trzy ligowe punkty. Jednak w końcówce spotkania przeciwnik nabrał wiatru w żagle, i, za sprawą skuteczność Filipa Mroza, doprowadził do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, a piłkarze musieli podzielić się punktami.

STAR: Dziułka — Kidoń (75. Pisarski), Moskwa, Gębura, Płatek, Marzec, Nowocień, Kosztowniak, Kopeć Ż, Hamera (65.  Markiewicz), F. Anduła (88. Nowak). Trener: Arkadiusz Bilski.

Kolejne spotkanie „zielono-czarni” rozegrają na wyjeździe już 1 maja, a zmierzą się z teamem Czarnych Połaniec. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!