15.1 C
Starachowice
czwartek, 13/05/2021
Strona główna Aktualności Starachowicka Liga Orlikowa

Starachowicka Liga Orlikowa

W minioną sobotę rozgrywki zainaugurowała Starachowicka Liga Orlikowa. Padło mnóstwo bramek, nie mniej było dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń. Kto wygrał, a kto mógł obejść się jedynie smakiem zwycięstwa, które przecież i tak nie było najważniejsze?

W pierwszym spotkaniu AKS Wilki Starachowice zmierzyły się z Bimbrownikami, których ostatecznie rozgromiły 8:0. Drugi mecz to pojedynek Spartan z Polonią. Polonia szybko wyszła na prowadzenie, ale zawodnicy Sparty doprowadzili do wyrównania, czym udowodnili, że będą się liczyć w grze. Trzecie pojedynek to niezwykle ciekawy mecz Lwów Starachowice z drużyną  Campeones. W meczu padło w sumie sześć bramek, a Lwy pokonały przeciwników 4:2. W czwartym meczu swoje „pięć minut” miał team FC Chilli Starachowice. Popularne „Papryczki” pozwoliły przeciwnikowi, czyli drużynie FC Łazy zdobyć jedynie gola honorowego, a zespół Chilli uplasował się na pierwszym miejscu w tabeli.

– Piąte w kolejce były drużyny Piranii i SSB. Saint Barbara długo przeważała w tym meczu, ale to drużyna z Mirowa pokazała charakter i zabiera do domu cenne 3 punkty – czytamy w pomeczowym „sprawozdaniu”.

Na zakończenie ekipa Wonchololo zmierzyła się z Górną Street Elite. Pierwsza ekipa wygrała mecz 3:1.

– Panowie z Górnej po utracie 3 bramek zachowali twarz i zdobyli bramkę, która pokazała, że potrafią. Strzelców jak i całą tabelę można zobaczyć w aplikacji Winner – przypominają organizatorzy, a my już nie możemy doczekać się kolejnych meczy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x