14.3 C
Starachowice
czwartek, 13/05/2021
Strona główna Aktualności Niewidoczne oznakowanie po remoncie ronda

Niewidoczne oznakowanie po remoncie ronda

Radny Radny Miejskiej w Starachowicach, Mariusz Konarski skierował do prezydenta Marka Materka interpelację w sprawie odmalowania poziomego oznakowania na ul Iłżeckiej. Konarski w piśmie zwraca uwagę na fakt, że niespełna rok od budowy mini ronda na skrzyżowaniu ulic Iłżeckiej, al. Armii Krajowej oraz Stefana Wyszyńskiego, zarówno dla kierowców, jak i dla pieszych prawie niewidoczne są linie i pasy, na wymienionych drogach.

– Zwracam się z prośbą o odmalowanie poziomego oznakowania przejść dla pieszych oraz zatoki autobusowej na ul. Iłżeckiej – pisze radny. – Niespełna rok temu zakończyła się budowa ronda na ul Armii Krajowej i Iłżeckiej. Wykonawca inwestycji oprócz zmiany organizacji ruchu poprzez przebudowę skrzyżowania, miał za zadanie wykonać malowanie znaków poziomych znajdujących się na przejściach dla pieszych oraz zatoce autobusowej. Jak widać na zdjęciach które załączam do interpelacji, wspomniane przeze mnie oznakowanie już nie istnieje. W związku z powyższym zwracam się z prośbą o podjęcie działań i zwrócenia się do Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który był zleceniodawcą przebudowy skrzyżowania aby zobligował wykonawcę do przeprowadzenia ponownego malowania oznakowania poziomego we wskazanych miejscach w ramach zobowiązań gwarancyjnych – czytamy w interpelacji.

Zarówno za remont na skrzyżowaniu, jak i dbanie o wygląd ulic w tym rejonie odpowiedzialny jest Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x