Strona główna / Co, gdzie, kiedy?

Co, gdzie, kiedy?

 Wernisaż wystawy

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje”. Odbędzie się 21 listopada br. o godzinie 17.00 w Sali Wystaw Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kochanowskiego.

    Ludowe śpiewanie

Koło Gospodyń Wiejskich „Kumosie” w Gadce zaprasza na IV Gminny Przegląd Solistów Pieśni Ludowej, który odbędzie się 23 listopada o godzinie 16.00 w remizie OSP w Gadce.

Kinowe Poranki

 Na Dziecięcym Poranku Kinowym w SCK, 24 listopada br. o godzinie 11.00, maluchy obejrzą bajki „Basia 3”. Po seansie planowane jest spotkanie z Magdaleną Mroczek z biblioteki „Plastuś”,  która opowie o ciekawych książkach dla najmłodszych. Na małych gości będzie także czekał słodki poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Bilety w cenie 10 zł (rodzic/opiekun) + 1zł za każde dziecko do nabycia w kasie Kina Kultura oraz na www.sck.org.pl

 Spotkanie w bibliotece

 Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na spotkanie z Łukaszem Wójcikiem – zastępcą kierownika działu zagranicznego „Polityki”, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Szkoły Nauk Społecznych IFiS PAN. Tematem wykładu, który odbędzie się 29 listopada br. o godzinie 17.00, jest „Europa według Macrona”. A 28 listopada  o godzinie 16.30 biblioteka zaprasza na promocję książki „Pastelowe pasje” inspirowanej 150-leciem urodzin Stanisława Wyspiańskiego oraz spotkanie z jej autorką Agnieszką Ziębą-Dąbrowską.

 

(K.R)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *