MEDALE DLA WIKINGÓW

Getting your Trinity Audio player ready...

Zawodnicy KS Wiking odnotowali bardzo dobre starty w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Jasieńcu. Wielu z nich powiększyło swoje medalowe kolekcje o kolejne krążki.
W mistrzostwach „Wikingowie” drużynowo zajęli trzecią lokatę w kategorii  juniorów do lat 20, a indywidualnie zdobyli w sumie dziesięć medali w swoich kategoriach wiekowych. Złote krążki trafiły do: Zofii Magielskiej, Wiktorii Dankowskiej, Gabriela Pochecia i Oskara Niewczasa. Srebrne medale wywalczyli natomiast: Zofia Magielska (kat. open juniorek do lat 16), Beata Ulewińska, Jakub Golianek i Maciej Słowik. Brązowe trafiły do: Jakuba Golianka (kat. open juniorów do lat 18), Szymona Kwietnia, Gabriela Rysia i  Mariusza Grotkowskiego. W Pucharze Polski zaś drużynowo nasi zawodnicy wywalczyli drugie miejsce w kat. seniorów, a indywidualnie zdobyli pięć medali w swoich kategoriach. Złote medale: Mariusz Grotkowski, Jan Wegiera oraz Michał Wegiera. Srebrne krążki wywalczyli: Jan Wegiera (kat. seniorów 93 kg) oraz Waldemar Komisarek, a brązowe trafiły do: Mateusza Dobiesa i Jana Wegiery (kat. open seniorów). Gratulujemy!
Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi LeżącPuchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w JasieńcuKS Wiking Starachowice