źródło: Star Starachowice/FB

CO W STARZE PISZCZY…

Getting your Trinity Audio player ready...

Sparing z Bronią Radom i kolejna nowa twarz w zespole trenera Tadeusza Krawca. Jakie wieści ze Staru Starachowice przyniósł miniony tydzień?
Zielono-Czarna ekipa przyjęła na pokład nowego zawodnika. To Adrian Szynka, który przeniósł się do Staru z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na zasadzie transferu definitywnego. Ten 27-letni pomocnik w przeszłości reprezentował barwy m.in.: Jedynki Luboń, Warta Poznań, Kotwicy Kołobrzeg, Polonii Środa Wielkopolska i Podhala Nowy Targ. – Podczas pobytu na szczeblu II-ligowym rozegrał 42 mecze. W poprzedniej rundzie w barwach KSZO rozegrał 17 meczów ligowych i jedno spotkanie pucharowe – czytamy na fanpage drużyny ze Starachowic, za którą kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej.
Tym razem przeciwnikiem Staru była Broń Radom. Radomianie musieli uznać wyższość rywala, bowiem starachowiczanie pokonali gospodarzy 3:2, a na listę strzelców wpisali się: Konrad Handzlik, który bramkę dla swojego zespołu zdobył przed końcem pierwszej połowy, Jakub Cukrowski, który do siatki przeciwników trafił tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania, a 76. min. to trafienie Przemysława Śliwińskiego.
STAR Starachowice:
I połowa: Lipiec – Majdanewycz, Jagiełło, Bracik, Stefański, Kawecki, Kośmider, Duda, Puton, Handzlik, Stanisławski.
II połowa: Natorski – Styczyński, Jagiełło (60′ Gębura), Bracik (60′ M. Zając), Stefański (60′ Nowak), Głaz, Kośmider (60′ Hryniewicz), Ambrozik, Szynka, Cukrowski, Śliwiński. Trener: Tadeusz Krawiec.
Przed zawodnikami jeszcze trzy zaplanowane spotkania. Najbliższe – z Neptunem Końskie ma odbyć się w sobotę, 24. bm. o godz. 11.00 w Starachowicach.