Powitał na świecie Wojtuś Pałasz, syn Agnieszki Pałasz ze Starachowic, ważący 2950 g i mierzący 50 cm. Niech te pierwsze dni maluszka będą napełnione radością i miłością!

„CERRAD” WALCZYŁ DO KOŃCA

Getting your Trinity Audio player ready...

W ostatnim w tym roku meczu rozgrywanym „u siebie”, siatkarze Cerradu SMS Starachowice, po heroicznej walce na parkiecie, ostatecznie ulegli zawodnikom Siatkarza Staszów.
„Cerrad SMS Starachowice – Siatkarz Staszów 1:3 (25:21, 18:25, 20:25, 22:25).
Pierwszy set zakończył się zwycięstwem „Cerradu”, mimo że w dwóch „krytycznych” momentach siatkarze przegrywali już 12:15 i 17:19. Gospodarze szybko odrobili jednak straty i ostatecznie wygrali. W drugim i trzecim secie ekipa ze Staszowa pokonała naszych siatkarzy, początek czwartego seta był zdecydowanie lepszy dla gości, którzy długo utrzymywali kilku punktową przewagę nad starachowiczanami. I tu znowu do głosu doszedł heroizm i wola walki „Cerradu”, który doprowadził do remisu a później wysunął się na prowadzenie. Końcówka seta była jednak nieco nerwowa i z remisu 21:21 „zrobiło się” 21:24 dla gości. Siatkarze ze Starachowic wywalczyli jeszcze jeden punkt, ale to łupem gości padł punkt meczowy jak i cały mecz wygrany przez staszowian 3:1.
– Zespołowi dziękujemy za walkę, a kibicom za doping. Drużynie gości gratulujemy zwycięstwa – podsumowywał „na gorąco” trener „Cerradu” Piotr Januchta, zapraszając na mecze rundy rewanżowej. Pierwszy już 9 stycznia 2020 r. z siatkarzami Orlicza Suchedniów.
Cerrad SMS Starachowice: Piotr Januchta, Rafał Erbel, Maciej Kosowski, Artur Dudek, Krystian Wrzesień, Michał Pietras, Mateusz Gawlik (libero), Karol Wróblewski, Bartosz Kosowski, Tomasz Kozieł, Szymon Wojtas, Jakub Fijas, Igor Belusiak. Trener: Piotr Januchta.