SIATKARZE WRACAJĄ PO ŚWIĄTECZNEJ PRZERWIE

Getting your Trinity Audio player ready...

Już 13. stycznia br., po świątecznej przerwie na siatkarskie parkiety wracają zespoły I Ligi Świętokrzyskiej, w tym drużyna Cerradu SMS Starachowice.
Przypomnijmy, ubiegły rok nasi siatkarze zakończyli zwycięstwem w meczu z SMS GUMP Ostrowiec. Starachowiczanie pokonali przeciwników 3:0 (25:19,25:21,25:20). Komplet punktów w tym spotkaniu cieszył tym bardziej, że drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego dwa sety rozpoczęła od przewagi, a mecz był mocno wyrównany.
W meczu z SMS GUMP zagrali: Janusz Linek – kapitan, Paweł Zięba, Szymon Wojtas, Mateusz Gawlik, Mateusz Linek, Maciej Kosowski, Krystian Wrzesień, Konrad Michalczak, Wiktor Kalista, Krystian Szelągiewicz, Szczepan Szelągiewicz, Paweł Lipiec oraz Dawid Jarosz.
– Był to ostatni w tym roku kalendarzowym mecz naszej drużyny. Ze względu na to, że pauzujemy w następnej kolejce musimy zaczekać z podsumowaniem tego etapu rozgrywek. Zapraszamy na kolejne mecze, mamy jasny cel, rozgrywanie jak najlepszych spotkań ku zadowoleniu naszych kibiców, sponsorów i nas samych – mówili siatkarze, którzy nowy rok rozpoczną od spotkania z liderem tabeli – drużyną MKS „Czarni” Połaniec – Piłka Siatkowa. Mecz odbędzie się „na wyjeździe” 13 stycznia br.