ŚWIETNE WYSTĘPY MŁODYCH SIATKARZY

Getting your Trinity Audio player ready...

Młodzi siatkarze z gminy Mirzec odnotowali świetne starty podczas cyklu sportowych spotkań w Leżajsku, w ramach którego rywalizowali m.in. w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta.
Podopieczni Przemysława Strabanika mieli okazję zmierzyć się m.in. z zawodnikami z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Rywalizowali m.in. w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Leżajsk, w którym chłopcy z rocznika 2010 i młodsi w kategorii „Młodzik” zajęli trzecie miejsce. Wyprzedziły ich jedynie drużyny z Gorlic i Leżajska. Zespół z Mirca reprezentowali: Wojciech Ochab, Karol Niewczas, Ignacy Michałków, Marcel Rokita, Kacper Barszcz i Jakub Rokita. 29 grudnia zaś w grupie 14 zespołów rywalizowali zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. Reprezentanci gminy Mirzec: Tomasz Bąk (SP Tychów Stary) i Jakub Strabanik (SP Małyszyn) zajęli pierwsze miejsce, pokonując zawodników z Brzeska i Gorlic. Piąte miejsce zajął duet: Wojciech Koriat i Michał Stachowicz. Gminę w turnieju reprezentowali także: Michał Minda i Paweł Pawlik. Wszystkim sportowcom świetnych występów pogratulował wójt Mirosław Seweryn.