NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE

Getting your Trinity Audio player ready...

Młodzi starachowiczanie (rocznik 2007) Akademii Pilkarskiej SKS Star zdobyli Puchar Tymbarku zajmując pierwsze miejsce w województwie.
Podopieczni trenera Rafala Barańskiego najpierw pokonali Victorię Mniów 1:0, Alit Ożarów 6:1 i SP Pacanów aż 13:0, w półfinale zwyciężyli 2:1 PAS Skarżysko, a w finale wygrali 4:0 z UKS AS Małogoszcz. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz Oliwier Ciura.
– Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie, awansując do najlepszej czwórki turnieju. Można jedynie żałować, iż ta kategoria wiekowa nie była nagradzana możliwością rozgrywania finałów ogólnopolskich, jak w kategoriach U-10 i U-12, gdzie na najlepszych czeka finał na Stadionie Narodowym – mówi trener.
Skład drużyny: Oliwier Ciura, Igor Celary, Antoni Niziołek, Olaf Serafin, Oskar Hamera, Wiktor Dychała, Kacper Sinek, Mateusz Raczyński, Aleksander Grosicki, Jakub Dudek i Kacper Szparaga.