OSTATNIA PROSTA PRZED SEZONEM

Getting your Trinity Audio player ready...

Młodzicy starsi Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice lada chwila rozpoczną sezon. W minioną sobotę (26. bm.) rozegrali ostatni sparing, a wynik dobrze rokuje na nadchodzące rozgrywki.
Przeciwnikiem starachowiczan była drużyna kieleckich Orląt. Piłkarze rozegrali trzy tercje po 25 minut każda. W spotkaniu padło w sumie pięć bramek, z czego trzy zdobyli podopieczni trenera Rafała Lipińskiego, pokonując kielczan 3:2. Na listę strzelców wpisali się: Adam Wulczyński, Olek Tomaszewski i Dawid Adamski.
– Pomimo wysokiej temperatury graliśmy ambitnie i z dużym poświęceniem. Jedyny minus to nasza skuteczność pod bramką przeciwnika. Wynik mógłby być dużo bardziej okazały, ale zabrakło skuteczności – powiedział po spotkaniu trener Rafał Lipiński dodając, że ligowe zmagania jego zespół rozpocznie już w najbliższy czwartek meczem z Czarnymi Połaniec.
AP STAR Starachowice:  Damian Klimaszewski, Bartosz Gola, Jakub Góźdź, Aleksander Tomaszewski, Marcel Smoliński, Mateusz Brzozowski, Dawid Adamski, Adam Wulczyński, Mikołaj Siwiec, Igor Heda, Natan Kopacz, Jakub Karwacki, Wiktor Bonio, Olaf Tusiński, Kuba Zaborowski, Kacper Hyc, Mikołaj Hojda.