MEDALE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA

Getting your Trinity Audio player ready...

Siedemnaście medali wywalczyli młodzi sportowcy ze szkoły Akro Star, podczas Korona CUP Skoki na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie – zawodów, organizowanych przez Sekcję Akrobatyki Sportowej UKS Korona Olkusz, w których z sukcesem wystartował także trener Anton Novikov.
Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach. W Skokach na Ścieżce, w klasie mistrzowskiej (senior) mężczyzn srebrny medal wywalczył Anton Novikov, który ma na swoim koncie także złoto w Skokach na Podwójnej Mini Trampolinie Klasa Mistrzowska (Senior). W Skokach na Ścieżce Pierwszy Krok Dziewcząt miejsca od pierwszego do piątego należały do akrobatek z Akro Star. Złoty medal przypadł w udziale Joannie Piętak, druga była Eliza Szyszka, trzecie miejsce zajęła Helena Kaczmarzyk. Czwarta była Iga Gębska, a piąta – Zuzanna Maj. Skoki na Ścieżce Chłopców to złoty medal dla Wojciecha Saramaka, a w Klasie Młodzieżowej Dziewcząt najlepsza była Amelia Sekuła, srebro zdobyła Lena Głowacka, a na piątej pozycji uplasowała się Anna Kaczmarzyk. Gabriela Długosz z kolei zajęła pierwsze miejsce w Klasie III Dziewcząt, Aleksandra Pokrywka była czwarta, a Maja Mąkosa i Zofia Materek to odpowiednio: złota i srebrna medalistka w kategorii wiekowej 13-15 lat. Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 10-12 lat z kolei wywalczyła Maja Piętak, a Natalia Chmielewska zajęła piąte miejsce. W Skokach na Podwójnej Mini Trampolinie, czyli konkurencji, w której nasi akrobaci debiutowali, również posypały się medale. Złoty zdobyła Joanna Piętak, a Eliza Szyszka była czwarta. W Klasie Młodzieżowej Dziewcząt pierwsze miejsce przypadło w udziale Amelii Sekule, a tuż za nią uplasowała się Anna Kaczmarzyk. W kategorii 13-15 lat dziewcząt natomiast swoje kolekcje medalowe powiększyły: Maja Mąkosa (pierwsza lokata) oraz Zofia Materek (drugie miejsce). Gratulujemy!