REMIS NA ZAKOŃCZENIE PRZYGOTOWAŃ

Getting your Trinity Audio player ready...

Podopieczni trenera Tadeusza Krawca zakończyli maraton meczów kontrolnych przed rundą wiosenną Hummel IV ligi. Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem, a już 4. marca br. przed Zielono-Czarnymi pierwszy mecz ligowy.
W minioną sobotę (25. bm.) drużyna STAR-u Starachowice, po dobrym meczu zremisowała 1:1 z Avią Świdnik – zespołem aspirującym do gry w II lidze. W ostatnim meczu kontrolnym przed ligą na murawie pojawili się wszyscy zawodnicy, których w tym dniu do dyspozycji miał trener Tadeusz Krawiec. Bramkę dla starachowiczan w 60. min. spotkania zdobył Michał Grunt (asysta: Jakub Nowocień). Nieco wcześniej, bo w 47. min. bramkarza STAR-u pokonał Akhmedov, dając Avii prowadzenie, ale nie na długo.
W zespole STAR-u STARACHOWICE wystąpili:
I połowa: Michał Nowak – Styczyński, Jagiełło, Gębura, Stefański, Ambrozik, Puton, Mikos, Persona, Śliwiński, Smolarczyk.
II połowa: Mazur – Mateusz Nowak, Jagiełło, Zając, Gębka, Nowocień, Grzywalski, Kosztowniak, Szydłowski, Śliwiński, Grunt.
Teraz przed zawodnikami zmagania ligowe. Pierwsze spotkanie już 4. marca br. w Starachowicach.
– Zapamiętajcie datę – 4. marca godz. 14:30 – Star Starachowice – GKS Rudki – dodał wiceprezes STAR-u Emil Krzemiński.