KOLEJNE PUNKTY NA KONCIE STAR-A

Getting your Trinity Audio player ready...

Zwycięstwem Zielono-Czarnych zakończyło się sobotnie (15. bm.) spotkanie z Wierną Małogoszcz w ramach 24. kolejki Hummel IV ligi. Tym samym STAR mógł dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty.
Wyjściowy skład drużyny ze Starachowic mógł nieco zaskoczyć, bowiem na ławce rezerwowych spotkanie rozpoczęli m.in.: Jakub Nowocień, Tomasz Persona, Piotr Mikos i Przemysław Śliwiński, a od pierwszej minuty na boisku obecni byli m.in.: Kacper Ambrozik, Bartosz Szydłowski, Dmitri Jefimienko i Michał Smolarczyk. To właśnie ten ostatni dał w 44. minucie meczu Zielono-Czarnym prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do 84. min. spotkania, bowiem właśnie wtedy na 2:0 podwyższył Przemysław Śliwiński, ustalając tym samym końcowy wynik spotkania.
STAR: Michał Nowak – Styczyński, Gębura, Jagiełło, Zając, Szydłowski (79′ Gębka), Ambrozik, Puton (79′ Nowocień), Jefimenko (58′ Persona), Hajduk (58′ Śliwiński), Smolarczyk (64′ Grunt). Trener: Tadeusz Krawiec.
Kolejny mecz zawodnicy rozegrają 22. kwietnia br. w Kazimierzy Wielkiej. Rywalem będzie tamtejsza Sparta, a początek spotkania w ramach 25. kolejki Hummel IV ligi zaplanowano na godz. 12.00.