PIĄTKA DLA PATRYKA

Getting your Trinity Audio player ready...

Liczna grupa biegaczy wzięła udział w „Piątce dla Patryka”, czyli biegu, zorganizowanym w ramach Dni Sportu dla Patryka Niekłania – akcji, mającej na celu pomoc finansową w rehabilitacji tego zdolnego sportowca, który uległ poważnemu wypadkowi i walczy o powrót do sprawności.
Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice. Podczas imprezy udało się zebrać do puszki 720 zł, ponadto  część uczestników dokonała wpłat na konto. Na mecie każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal, a na najszybszych czekały wykonane specjalnie na tę okazję statuetki, przypominające Patryka podczas występu w  „Mam Talent”.
W „Piątce dla Patryka” wśród kobiet zwyciężyła Marta Gajęcka, druga była Sylwia Bruderek, a trzecia: Renata Tomanek. W klasyfikacji mężczyzn z kolei triumfował Grzegorz Neska, tuż za nim uplasował się Paweł Telka, a trzeci był Sławomir Majchrzyk.
Przypominamy, że w ramach Dni Sportu dla P. Niekłania już w najbliższy weekend odbędą się kolejne wydarzenia. Na sobotę (18 bm.) zaplanowano Turniej Siatkówki, a niedziela (19. bm) upłynie pod znakiem Turnieju Piłki Nożnej.