BIEGOWE SUKCESY

Getting your Trinity Audio player ready...

Mistrzostwa Polski w biegu na 5000 m, Memoriał Sławomira Rosłona oraz Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego – to tam w ostatnich dniach maja br. osiągali sukcesy zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik”.
W PZLA MP U 20 i U 23 na dystansie 5000 m barwy klubu reprezentował Dariusz Sikora, który odległość pokonał w czasie 16.21. Częścią tych samych zawodów był także 6. Memoriał Sławomira Rosłona, w którym drugie miejsce z czasem 2.55. Dzień później (28. maja br.) z kolei w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego U 18 i U 20 złoty medal wywalczył Dariusz Sikora, który 1500 m pokonał w 4.21, a srebro przypadło w udziale Jakubowi Słomińskiemu, który ten sam dystans pokonał w 4.49. Gratulujemy!