MEDALE NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU

Getting your Trinity Audio player ready...

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin miniony weekend spędzili w Rzeszowie, gdzie odnotowali świetne starty w Carpathia Karate Cup 2023.
W międzynarodowym turnieju uczestniczyło blisko 740 sportowców m.in. z  Litwy, Ukrainy, Węgier, Gruzji, Szwecji, Danii, Norwegii i Polski, w tym także reprezentanci SSKKK, którzy do swoich medalowych kolekcji dołożyli kilka krążków. Pierwszego dnia zmagań złote medale wywalczyły: Zuzanna Pacek w kategorii kata kobiet oraz Maja Abramczyk (kata U13-U14). Brązowy zaś zdobyła Lena Kozieł (kata U15-16). W drugim dniu z kolei ze złotych medali w kategorii kumite cieszyli się: Maja Abramczyk (U13-14 -50 kg) oraz Oskar Iwan (junior -60 kg), srebro wywalczyła Maja Kaczmarska (U11-12 -50 kg), a brązowe krążki zdobyli: Kacper Jakubowski (MEN + 95 kg) i Maja Olszewska (U15-16 +65 kg). Gratulujemy!