ROZGRYWKI ROZPOCZĘLI Z WYSOKIEGO „C”

Getting your Trinity Audio player ready...

Stało się. Wyczekiwana przez piłkarzy i kibiców wiosenna runda Hummel IV ligi wystartowała w minioną sobotę (5. bm.). W Starachowicach, gdzie STAR podejmował GKS Rudki było niezwykle gorąco, choć aura była tego dnia mocno zimowa.
Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości, którzy prowadzenie objęli już w 4. minucie, kiedy to po stałym fragmencie gry bramkarza gospodarzy pokonał Karol Skrzypek. Kilka minut później w swoim stylu odpowiedział Jakub Nowocień, który strzałem z blisko 20 metrów wyrównał na 1:1. Sześć minut później do akcji wkroczył Michał Smolarczyk i było już 2:1. „Gieksa” nie dawała za wygraną i zaledwie kilka minut później do remisu doprowadził Jan Kowalski. Zawodnicy STAR-u jeszcze przed przerwą dali sobie i kibicom kolejny powód do radości, bowiem na 3:2 podwyższył Bartosz Gębura i to Zielono-Czarni schodzili do szatni prowadząc po pierwszej odsłonie tego niezwykle emocjonującego spotkania. Druga rozpoczęła się od bramki Przemysława Śliwińskiego, po której STAR prowadził 4:2. Kropkę nad „i” postawił pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Michał Grunt, a podopieczni trenera Tadeusza Krawca ostatecznie pokonali przeciwnika 5:2, dopisując do swojego konta ważne ligowe punkty.
STAR: Michał Nowak – Styczyński (81′ Jefimenko), Gębura, Jagiełło, Stefański, Puton (85′ Zając), Nowocień (70′ Ambrozik), Persona (64′ Szydłowski), Mikos, Smolarczyk (75′ Grunt), Śliwiński. Trener: Tadeusz Krawiec.
Następne spotkanie STAR rozegra 12. marca br. o godz. 14.00. Przeciwnikiem będzie Neptun Końskie.