WYSOKA WYGRANA STARACHOWICZAN

Getting your Trinity Audio player ready...

W minioną sobotę (26. bm.) ekipa STAR-u Starachowice, w ramach 5. kolejki 3. ligi gr. 4 mierzyła się z Sokołem Sieniawa. Zielono-Czarni odnieśli wysokie zwycięstwo, pokonując przeciwników aż 6:0.
Worek z bramkami otworzył w 22. minucie Szymon Kot i to ekipa trenera Tadeusza Krawca schodziła na przerwę z jednobramkową przewagą. Prawdziwy festiwal goli natomiast rozpoczął się w drugiej odsłonie spotkania. Na 2:0 w 58. min. podwyższył Konrad Handzlik, a w 65. min. bramkarza Sokoła pokonał Włodzimierz Puton. 78. min. to bramka Przemysława Śliwińskiego, cztery minuty później na 5:0 podwyższył Piotr Mikos, a kropkę nad „i” w 86. min. postawił Piotr Stefański, ustalając tym samym wynik meczu na 6:0.
W wyjściowej „jedenastce” na sobotnie spotkanie znaleźli się: Lipiec, Bracik, Jagiełło, Zając, Majdanewycz, Duda, Puton, Kot, Handzlik, Wcisło, Śliwiński.
Na ławce rezerwowych zasiedli: Natorski, Gębura, Styczyński, Stefański, Kośmider, Mikos, Gębka, Ambrozik, Palonek